Меблі в інтер'єрі передпокою

Меблі в інтер'єрі передпокою

В процесі обробки внутрішніх приміщень будинку, як правило, облагороджування коридору – його інтер'єрне рішення – є самим останнім етапом. Не варто погоджуватися з подібним ставленням, оскільки оформлення цієї частини квартири займає важливе місце в побуті. Крім того, меблі в інтер'єрі передпокою впливає на перше враження про вашу оселю у гостей будинку.

Те, як оформлений коридор, зручність даного приміщення, відображається на загальному враженні про квартирі, отже, необхідно, щоб у передпокої все було не тільки красиво, але і функціонально. Дуже важливо при цьому правильно підібрати меблі для даного приміщення.

Меблі в інтер'єр передпокою вибирається таким чином, щоб там було зручно вішати і зберігати взуття, верхній одяг, а також, якщо потрібно, спеціальну техніку, наприклад, пилосос (його краще розташувати саме в коридорі). До всього іншого, інтер'єр цієї кімнати повинен забезпечити вам і гостям будинку саме зручну процедуру одягання одягу і взуття.

Згідно з зазначеним характеристикам, існують головні атрибути меблів для передпокою, які рекомендовано розміщувати в даному приміщенні:

Шафа має вміщувати багато речей, тому такий предмет меблів – самий правильний вибір для коридору. У ньому чудово помістяться як головні убори, так і верхній одяг. Крім того, шафа-купе буде чудово поєднуватися з будь плануванням передпокою.

Найвдалішим рішенням є наявність тумбочки для розміщення взуття (обувница) – це спеціальний шафа, в якому зберігається взуття. Зазвичай у ньому передбачені полиці відкидного або похилого відкривання, що дає можливість, не позбавляючи приміщення вільного простору, поставити багато пар взуття. До всього іншого, цей предмет інтер'єру чудово доповнить обстановку приміщення.

Не у всіх випадках верхній одяг можна відразу по приходу додому повісити в шафу, наприклад, якщо вона мокра від снігу чи дощу. У цих випадках її вішають на стійку-вішалку. Також цим предметом можна скористатися, коли в дім приходить багато гостей.

Дзеркало, без сумніву, необхідний атрибут меблів в інтер'єрі будь-якого передпокою. Дзеркало може бути окремим аксесуаром, встановленим, наприклад, над взуттєвої полицею, або вбудованим в шафу. Як би там не було, без нього передпокій обійтися ніяк не може.

Обов'язково встановіть в коридорі вішалку або полицю для ключів. В цьому випадку ви швидко знайдете ключі від квартири, машини чи гаража і не будете їх шукати по всіх кімнатах будинку.

Зрозуміло, що добре, коли меблі в коридорі є невід'ємною частиною загальної обстановки житла, однак потрібно, щоб вона при цьому не перешкоджала переміщення з однієї кімнати в іншу. Крім того, дуже важливо, щоб меблі в передпокої була виготовлена з матеріалів, що добре протистоять вологості, яка потрапляє в житло з одягом і взуттям. Меблі не повинна боятися температурних коливань і присутності вологи в кімнаті, також вона повинна вам, звичайно ж, подобається. Тільки в цьому випадку обстановка передпокої в будь-який час буде виглядати привабливо і доставляти вам і вашим гостям естетичне задоволення.

При виборі меблів в інтер'єр передпокою важлива роль відводиться її розмірів, які залежать від характеристик приміщення. Як правило, багато сучасні квартири володіють невеликими передпокоями, де може поміститися тільки маленький шафа, поличка для взуття і дзеркало. Може бути і так, що і ці предмети буде неможливо вмістити в простір коридору. В цьому випадку слід обмежитися простою вішалкою або закріпити гачки, поставити невелику полицю для взуття, повісити дзеркало.

Рубрики: